fbpx

Diş Hekimi Muhammet Aktürk - Trabzon - Türkiye

Dişhekimi Muhammet Aktürk, 1981 Trabzon doğumludur. İlk ve ortaokulu Trabzon'da, lise eğitimini ise Ordu Fen Lisesi'nde tamamladıktan sonra Selçuk Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi'nden 2010 yılında mezun olmuştur.

Diş hekimliği fakültesi mezuniyeti sonrası askerlik vazifesini Iğdır 5. Hudut Alayında yedek subay olarak tamamladıktan sonra kamu atamalarına başvurarak Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'ne atanmıştır. 

5 yıllık memuriyet sonrası kendi isteğiyle kamu görevinden istifa etmiştir.  3 yıl ortak girişimli özel muayenehanede beraber çalıştıktan sonra 2016 Ocak ayında Trabzon'da kendi muayenehanesini açmış ve halen özel muayenehanesinde çalışmalarına devam etmektedir.

Hayat boyu eğitim kapsamında, üniversite mezuniyeti sonrası yüzlerce teorik ve pratik yurtiçi/yurtdışı eğitime katılmış ve gelişime açık bir ruhla fırsat buldukça eğitimlere  devam etmektedir. 

Kliniğinde diş hekimliğinin tüm branşlarında hizmet vermekle beraber, yoğun olarak estetik diş hekimliği ve implantoloji alanında çalışmalarına devam etmektedir.


Anahtar Kelimeler :

diş hekimi      trabzon      muhammet aktürk      trabzon implant      çocuk diş hekimi      ortodonti      sağlık turizmi      iskenderpaşa mahallesi      karadeniz